FOTO/ Habit shkodrani, kërkon Luizin si kryebashkiak, ja fleta e votimit

0
55
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Zgjedhjet vendore për 61 bashkitë e vendit u mbajtën 2 ditë më parë dhe kur fokusi duhet të ishte te kandidatët për kryebashkiakë, fenomeni Luiz Ejlli ishte ende aktiv.

Një prej qytetarëve që ishte përballë Benet Becit dhe Bardh Spahisë për drejtimin e bashkisë Shkodër, zgjodhi që të shkruante emrin e artistit që ka thyer rekorde shikueshmërie.

Me shkronja të mëdha ka shkuajtur Luiz dhe ka vënë X duke pretenduar se votën për kryebashkiak ia jep atij.

Zjarr Tv Ad