(FOTO) Me makina të blinduara e armë nëpër Tiranë, ja “rojet” e Emiljano Shullazit

0
2316
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Në rrjetet sociale qarkullojnë foto të disa të rinjve, të cilët qarkullojnë në kryeqytet me makina luksoze dhe të armatosur. Ata dyshohen se janë mbështetës ose “rojtarët” e Emiljano Shullazit i arrestuar tre ditë më parë për gjobëvënie.

Boldnews.al ka mundur të sigurojë disa nga këto foto ku të rinjtë shfaqen me armë të ndryshme duke lëvizur me makina luksoze e të bliduara. Në foton më poshtë do të shikoni makinën e bardhë të blinduar të Emiliano Shullazit që është pas makinës së këtij të riu të armatosur.

Zjarr Tv Ad