(Foto) Mesazhi i të shumë kritikuarit Behrami pas ndeshjes me Shqipërinë

266
6029
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Valon Behrami është shumë i lumtur me tre pikët e para në Euro 2016. Mesfushori i Zvicrës, Valon Behrami ka thënë se është shumë i lumtur me fitoren kundër Shqipërisë dhe tre pikët e para. Ai po ashtu është i lumtur edhe për respekt ndërmjet dy skuadrave në fushë.

“I lumtur që kemi filluar me tre pikë, por më i lumtur për respektin e dy skuadrave në fushë”, ka shkruar Behrami në Twitter. ma.me

val_1465729306-4052039

Burimi : / Javanews.al

Zjarr Tv Ad