Foto nga prodhimi i iPhone 6S [FOTO]

0
530
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Fotografi të reja nga vendi i prodhimit të iPhone 6S kanë pushtuar internetin.
Sipas blogut nowhereelse, fotografitë shfaqin pjesën e përparme të iPhone 6S, i cili besohet se do të lansohet në shtator.
Celulari pritet të duket identik me 6 dhe 6 plus, por me disa ndryshme brenda dhe ekranin e ri me teknologjinë ‘Force Touch’.
Fotografitë zbulojnë se iPhone 6S do të mbajë bazën e njëjtë të hapësirës prej 16GB, por me një procesor të ri dhe më pak çipa, transmeton Lajmi.net.
Apple po përgatitet që të thyej një rekord të ri me modelin e ri të iPhone.

Zjarr Tv Ad