(Foto) Pas gabimit fatal e fejuara ngushëllon Granit Xhakën

0
1305
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Qendërfushori i Zvicrës Granit Xhaka humbi penalltinë duke eleminuar nacionalen Helvetike të vijojë garën në Euro 2016. Në krah iu gjendën shokët për ta ngushëlluar dhe veçanërisht e fejuara Leonita Lekaj.

Granit Xhaka nga Borusia ka kaluar tek Arsenal me një shifër prej 38 milionë Euro. Xhaka luftoi mirë gjatë gjithë ndeshjes por e humbi në fund me një gjuajte shumë të dobët që do të mbahet mend dhe nuk do të harrohet lehtë.

ma.me
xh2xh1xh4
xh5

Burimi : / Javanews.al


Zjarr Tv Ad