FOTOLAJM/ Metamorfoza e politikanëve

0
71
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Zhvillimet e vazhdueshme politike bëjnë që politikanët shqiptarë ti shohimperdite në ekran dhe shpesh e kemi të vështirë të kuptojmë se sa kanë ndryshuar ata me kalimin e kohës,por të kthehemi pak edhe të shohim si dukeshin ata në fillimet e tyre.

Arben Ahmetaj, zv. kryeministër i Shqipërisë

Lulzim Basha Kryetar i Partisë Demokratike

Belinda Balluku është ministër i Infrastrukturës dhe Energjisë

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama

Deputeti dhe ish-ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi

Presidenti i Shqiperise Ilir Meta

 

 

 

Zjarr Tv Ad This is a sample article. ...