Fotolajm/ Xhesika Ndoj prezanton motrën seksi

0
1497
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Këngëtaren Xhesika Ndoj është një ndër personazhet absolutisht më të komentuar dhe në qendër të vëmendjes ka qenë jeta e sajë private.

Mirëpo pavarësisht kësaj, ajo po vazhdon të jetë ndër këngëtaret e pëlqyera në tregun muzikor shqiptar.

Xhesika është aktive edhe në rrjete sociale dhe së fundi, ajo ka postuar një foto me motren e saj, të cilat duken mjaft bukur, transmeton Gazeta Blic./a.m.

13118189_243302259369998_1618056933_n(1)

Burimi : / Javanews.al


Zjarr Tv Ad