FOTOT/ E dashura e re e Leonardo Di Caprio, nuk ke ku “ta kapësh”

0
899
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Leonardo DiCaprio ka patur lidhje romantike me shumë modele bukuroshe si Naomi Campbell, Gisele Bundchen e Bar Rafaeli.

Duket se aktori ka gjetur sërish një tjetër të dashur, e cila është po ashtu pjesë e industrisë së modës.

Sipas Daily Mail, bëhet fjalë për Ela Kawalec , modelen nga Polonia.

Leonardo dhe Ela janë fotografuar sëbashku në Nju Jork ditën e enjte pas një feste një natë më parë./a.m.

34229D9600000578-3589449-image-a-13_146316208018634230A7500000578-3589449-image-a-18_146316496196334230B9E00000578-3589449-image-a-20_1463165122594340402A200000578-3589449-image-m-12_1463162070370342271F000000578-3589449-image-a-17_14631649150953422702400000578-3589449-image-a-19_1463164976788

Burimi : / Javanews.al

Zjarr Tv Ad