FOTOT/ Pranë finalizimit Unaza e Vogël, Veliaj: Tirana nuk ndalet, kush pengon gabon!

0
1277
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj postoi në Facebook disa foto nga aksioni i IKMT për shembjen e godinës së vjetër të INSIG, pjesë e projektit për Unazën e Vogël.

Veliaj shkruan se Tirana nuk ndalet, dhe ky është vetëm fillimi.

“Tirana NUK ndalet, kush pengon, gabon! Falëminderit kolegëve të IMT dhe Zjarrfikëses për profesionalizmin. Unaza e Vogël pranë fundit. Ky është vetëm fillimi! ‪#‎Tirana1VitNePune”, shkruan Veliaj.

13346200_10154256114126926_110813554992300781_o13340244_10154256113766926_5948499224807621323_o13392204_10154256114401926_6334879312088342574_o13340213_10154256113681926_3011234895331659792_o13392083_10154256114571926_5902914352642631770_o13392254_10154256114266926_6463970601053878974_o13416844_10154256114021926_3811005810594949859_o13403267_10154256126351926_5983993939682791176_o13417013_10154256114121926_4707761117523856235_o13404025_10154256113786926_6647338913809295583_o13418515_10154256114651926_7629194983860544268_o

Burimi : / Javanews.al


Zjarr Tv Ad