FOTOT/ Vrau të fejuarën, Oscar Pistorius heq protezat… dhe nis të qajë

0
1129
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Atleti paraolimpik Oscar Pistorius nuk ka mundur ta mbajë veten në gjyqin e tij të rradhës, pas vrasjes së të fejuarës së tij Reeva Steenkamp, të cilën ai deklaron se e vrau aksidentalisht pasi kishte kujtuar se ishte një hajdut.CaptureKësaj here organi i akuzës i ka kërkuar atletit që të heqë protezat e këmbëve, dhe të tregojë sesi mund të lëvizë pa to, në mënyrë që të krijojë edhe një herë kushtet në të cilat ka ndodhur vrasja, pasi ai ka deklaruar se ishte pa protezat e veta në momentin kur shtiu me armë të fejuarën e tij…

Pistorius e ka bërë diçka të tillë.

Capture2

Pas kësaj në sallë ka rënë një heshtje e plotë… teksa atleti është shfaqur mjaft i tronditur dhe ka nisur të qajë./ java/ a.kCapture4Capture5

Capture3Capture1Capture6

Burimi : / Javanews.al


Zjarr Tv Ad