Francë/ Diçka e pazakontë ka ndodhur së fundmi në teatër

0
10
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Në teatrin “Palais des Glaces” në Paris të Francës u vu në skenë “Nu et Approuvé”, ose “Nudo dhe të pranuar”, shkruajnë mediat e huaja. Ajo për të cilën u komentua ishte fakti se përveç aktorëve edhe i gjithë publiku u shfaqën komplet lakuriq. Duhet theksuar se temperaturat mbretëronin në minus, mirëpo të pranishmit gjatë prononcimeve kanë treguar se e kanë shijuar shfaqjen.

“S’ka mënyrë më të mirë për të qeshur, se sa të qeshësh duke qenë nudo”, tha Cédric Amato, kreu i një grupi natyrist në Paris, në një deklaratë për agjencinë e lajmeve “AFP”.

 

Zjarr Tv Ad