“Fredi Beleri dogji flamurin e Shqipërisë”, Berisha ia kthen gazetarit: Bën mirë që thotë jam grek

0
153
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Ish-kryeministri Sali Berisha, gjatë konferencës së përjavshme me gazetarët është pyetur lidhur me kryetarin e zgjedhur për Bashkinë e Himarës, Fredi Belerin, lidhur me akuzat të cilat kanë rënduar mbi të për vrasjen e dy ushtarëve shqiptarë në 1994 si dhe për djegien e flamurit shqiptar.

Zjarr Tv Ad