Futbollisti i njohur në superformë, sekreti quhet… Debora

0
39

Fabio Kualiarela po kalon një formë të jashtëzakonshme dhe po i mahnit të gjithë me golat e shumtë që po shënon këtë sezon.

Sulmuesi i Sampdorias, me dopietën e realizuar ndaj Udinezes, barazoi rekordin e mbajtur nga argjentinasi Gabriel Batistuta, duke gjetur rrugën e rrjetës prej 11 ndeshjesh radhazi në serinë A.