Gazetarja Fiori Dardha, rrëfen historinë e trishtë:”Qaj në fshehtësi për nënën time”

0
6

Gazetarja Fiori Dardha ka përl otur fansat teksa ka rëfyer se mamaja e saj vu an nga sëmundje e rëndë.

Fiori bën të ditur se ajo ndodhet në shtëpi dhe shkojnë në spital vetëm për të bërë kimioterapinë, ndërsa tregon ajo personalisht po e përjeton shumë keq.

“Mami po lu fton me sëmundjen më të tme rrshme në botë dhe për mua është gruaja më e fortë mbi tokë. Tani ndodhet në shtëpi, shkojmë në spital vetëm për të bërë kimioterapinë”, ka treguar Fiori në një bashkëbisedim me ndjekësit.

“Q aj fshehurazi”, moderatorja e njohur shqiptare mes dhimbjes

Në një postim tjetër, gazetarja ka shkruar se ndodhet gjithë kohës pranë së ëmës, duke u kujdesur për të, duke e mbushur me dashuri dhe duke e mbështetur, mirëpo në fshehtësi nuk i mban dot lotët.