Gazetarja shqiptare, foto me Nejmarin në Ibiza (FOTO)

0
754
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Një gazetare shqiptare, e quajtur Xhesika Trola ka publikuar një foto në “Facebook” me sulmuesin e Barcelonës dhe të kombëtares së Brazilit, Neymar.

Trola dhe Neymar duket se po pushojnë në të njëjtin vend, në Ibiza të Spanjës. Dhe në këtë mënyrë, gazetarja shqiptare ka shfrytëzuar rastin për një foto me yllin brazilian.

Zjarr Tv Ad