Gjahtari godet brutalisht tigrin

0
48
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Një luftëtar i dhunshëm shtrëngoi një tigër të plagosur në fyt përpara se ta godiste brutalisht me duart e tij.

Njeriu mund të shihet duke goditur me grusht mbi kokën e kafshës së gjakosur pasi e qëlluan në Tajlandën veriore.

Besohet se një bandë e pashpirt, e cila vepron në të gjithë Azinë juglindore, i vrasin kafshët e bukura në pyje dhe marrin mbetjet e tyre për t’i përdorur në suvenire “me fat”, medikamente seksuale dhe dekorime.

Zyrtarët e policisë Thai dje zbuluan një hetim të gjatë tre mujor për gjuetinë e paligjshme.

 

Zjarr Tv Ad