Gjendet një trup i pajetë në digën e lumit në Librazhd, dyshimet e para

0
11

Një turp i pajetë është gjetur sot në digën e lumit Rrapuni në Librazhd. Personi i pajetë, mashkull, rreth 35 vjeç, ende i paidentifikuar, është gjetur kur janë hapur portat e digës.

Nga dyshimet e para mendohet se ai mund të ketë rënë aksidentalisht.

Aktualisht policia po vijon punën për identifikimin e viktimës si dhe zbardhjen e shkaqeve të ngjarjes.