Gjergj Bojaxhi jep dorëheqjen nga drejtimi i SFIDA-s

0
1073

Kreu i Partisë SFIDA, Gjergj Bojaxhi, ka lajmëruar dorëheqjen e tij si kryetar partie dhe ka mbajtur përgjegjësi për rezultatin e zgjedhjeve.

Partia e tij nuk arriti të sigurojë asnjë mandat deputeti në Parlament dhe mori 3.504 vota.

Bojaxhi ka lajmëraur dorëheqjen e tij me një status në Facebook dhe ka uruar PS-në për fitoren.

Përshëndetje! Përmes këtij qëndrimi dua së pari të uroj fituesin e zgjedhjeve politike të 25 Qershorit në Shqipëri. S…

Posted by Gjergj Bojaxhi on Wednesday, June 28, 2017