Gjergj Luca ngre alarmin/ Rrezikohet të ndodhë katastrofë në Qafë-Thanë

0
558
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Një kasaphanë rrezikon të ndodhë në Qafë-Thanë, ku një mauneje i është çarë serbatori dhe i është derdhur nafta në rrugë.

Biznesmeni dhe sipërmarrësi, Gjergj Luca, ka publikuar një video nga vendngjarja dhe tregon se automjetet që vijnë pas maunes po rrëshqasin nga karburanti i derdhur.

Ai tregon në video se Qafë-Thanën po e ngjisin edhe mjete të tjera të tonazhit të rëndë, që e kanë të vështirë të qarkullojnë.

Zjarr Tv Ad