Grabitet kisha e ‘Shën Dhimitrit’ në Himarë

0
3

Është grabitur kisha e “Shën Dhimitrit” në fshatin Palasë të Himarës.

Persona ende të paidentifikuar kanë marrë një sasi prej 10.000 lekë.

“Në fshatin Palasë, Himarë nga persona ende të pa identifikueshëm është vjedhur kisha e “Shën Dhimitrit” ku janë marrë një sasi parash prej 10.000 lekë,”-raporton policia.

Po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.