Gramsh/ Makina përplaset me motoçikletën

0
13

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Zgjup të Gramshit, ku janë përplasur  një motoçikletë dhe  një mjet. Si pasojë e aksidentit ka mbetur i plagosur drejtuesi i motoçikletës, 18 vjeçari me iniciale A.T. Burime  nga policia bëjnë me dije se i plagosuri është transportuar në spital për ndihmë mjekësore, ndërsa drejtuesi mjetit është shoqëruar në Komisariat.