Greqi/ Gjendet i vdekur një i burgosur shqiptar

0
22
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Sipas shenjave të para 33 vjecari ka humbur jetën për shkak të përdorimit të lëndëve narkotike. Por shkaku i saktë i vdekjes do të sqarohet pas kryerjes së autopsise nga mjeku-ligjor.Ky është i burgosuri i tretë që humb jetën në Koridalos brenda pak ditësh. Më herët ishte vrarë Arbër Bako dhe një shtetas grek ishte gjetur i vdekur për shkaqe patologjike.

 

Zjarr Tv Ad