Habit Alfred Cako: Tërmetin në Turqi e Siri e shkaktoi SHBA

0
68
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Konspiracionisti Alfred Cako ka habitur me deklaratat e tij mbrëmjen e sotme, duke thënë sse kinezët kanë tharë kanalet në Venecia dhe se SHBA ka shkaktuar tërmetin në Turqi e Siri. Këto deklarata ai i bëri këtë mbrëmje në “Zonë e Lirë”.

“Pasi u godit Turqia nga dora e njeriut, u godit Venecia. Kinezët e kanë goditur me armë të teknologjisë së lartë. Kanë goditur dhe kanë krijuar çarje. Pasi harpi i SHBA goditi Turqinë dhe Sirinë, këta goditën Venecian”, tha Cako.

Zjarr Tv Ad