Hailey Bieber ka dhënë detaje rreth propozimit që i bëri Justin Bieber.

Modelja 22-vjeçare u përgjigj në 73 pyetje të Vogue.

Gjatë intervistës, Hailey tha se fejesa ka qenë surpriza më e madhe e jetës së saj dhe konfirmoi se Justin e pyeti babanë e saj para se t’i propozonte.

“Ne ishim në një udhëtim në Bahamas dhe ishim vetëm në një shtëpi, vetëm ne të dy. Ishte shumë e veçantë”, tha Hailey për propozimin.