Haklaj: Partia Demokratike humbi në përzgjedhjen e kandidaturave

0
31
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

I ftuar në emisioni ‘’Shkruaj në akull’’ Ish-deputeti i Partisë Demokratike Azgan Haklaj .

Gjate intervistës u diskutua rreth zgjedhjeve për Kryetarin  Partisë Demokratike.

Ç’po pritet të ndodhë?

Ne kishim një komision me kryetar Bujar Nishani i cili tani kërkon largimin e Bashës.

Te gjitha partite kanë një formë të njëjtë funksionimi dhe sigurojnë pushtetin,kësaj rradhe PD  humbi në përzgjedhjen e kandidaturave.Cfarë do te sjellin ndryshe ata që janë përballë Bashës?

Kandidatët që janë përballë tij nuk i njeh as elektorati –tha Haklaj

Zjarr Tv Ad This is a sample article. ...