Hapet Spitali i Ri i Sëmundjeve Infektive, Rama: Nga sot është në dispozicionin e qytetarëve

0
10
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Sot vihet në dispozicionin e qytetarëve Spitali i ri i Sëmundjeve Infektive pranë QSUT.

Ky lajm është bërë me dije nga vetë kryeministri Edi Rama, i cili në llogarinë e tij në “Facebook”, bashkëngjitur lajmit ka publikaur dhe foto nga ambientet e Spitalit.

“MIRËMËNGJES

dhe me Spitalin e Ri të Sëmundjeve Infektive pranë QSUT, një tjetër pjesë e infrastrukturës së rilindur shëndetësore që sot i vihet në dispozicion publikut, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.

Zjarr Tv Ad