Hapet Zarfi i Kuq: Ja kush janë 3 të eleminuarit e javës, Luizi Kiara edhe….

0
421
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Zarfi i përket Oltës pasi ajo ishte fituesja e sfidës me litar, sfidë mes dy grupeve, mirëpo ai i Luizit humbi pasi Ermiona hoqi litarin.

Banorët kanë aluduar se ç’ka mund të jetë brenda saj. Disa mendojnë se Olta do ketë fuqi të dërgojë në nominim 3 persona ndërsa të tjerë dyshojnë se do ketë të drejtë të nisë e para një zinxhir. Por si po komentohet në rrjet?

Ky dyshim ka qenë i saktë pasi Big brother i ka dhënë Oltës mundësinë të zgjedh 3 emra për ti nominuar.

Olta pas një fjalimi të gjatë të instruktuar mirë nga produksioni tha 3 emrat që janë Luizi Kiara dhe Bledi

Zjarr Tv Ad