Hapi Kutin e Pandorës: Luizi dërgon në nominim kokë më kokë Oltën, Kristin dhe Armaldon

0
94
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Luizi kishte përpara “Kutinë e Pandorës”. Zarfi i bardhë thonte që atë e prisnin në oborr miqtë e tij më të mirë. Ndërsa zarfi i zi thonte që ai mund të dërgojë tre banorë në nominim .

Luizi dërgoi në nominim Oltën, Kristin dhe Armaldon. Luizi i tha emrat e tre konkurenteve pa u menduar fare dhe dukej se kishte shume kohe qe e kishte menduar.

Luizi nuk e priste fare kete suprize por me ne fund i erdhi dhe atij Kutia e Pamdores. Duke qene se te gjitheve qe i eshte dhene me para mundesia e nje nominimi te trefishte.

Te tre konkurentet jane tani te rrezikuar, Armaldo duket sikur e ka e pritur shume keq dhe eshte trembur nga ky nominin te rrezikshem.

Zjarr Tv Ad