Helmohen tre punonjës të paraburgimit në Durrës dhe një i burgosur

0
52
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Tre punonjës të paraburgimit në Durrës si dhe një i burgosur janë paraqitur në spital me simptoma helmimi. Ata kanë shfaqur probleme shëndetësore pak minuta pas konsumimit të ushqimit. Aktualisht ndodhen të shtruar në spital nën kujdesin e mjekeve.

 

Zjarr Tv Ad