Hipur mbi motor dhe me kaskë në kokë, Grida Duma siç nuk e keni parë asnjëherë

0
1085
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Ish- politikania Grida Duma ka zgjedhur që fundjavën ta kalojë ndryshe. Moderatorja ka vendosur që të qëndrojë larg zhurmës mediatike, kryesisht për fushatën zgjedhore dhe ethet e kandidatëve.

Këtë të shtunë, Grida është zhveshur nga kostumi i moderatores dhe ka vendosur që të bëjë një udhëtim me motor në natyrë.

Por kë ka zgjedhur për ta shoqëruar në xhiron me motor? Është pikërisht djali i saj i cili nget motorin, ndërsa nëna e tij ka një mesazh motivues për të gjithë.

“Ka disa ditë që janë për veten, për të shijuar gjërat e vogla më fantastike të jetës”, thotë Grid në mesazhin e saj.

https://www.instagram.com/tv/CsLyiPyAObo/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading

Zjarr Tv Ad