Humb jetën 20 vjeçari, piu fotoksinë, aksidentohet rrugës makina që e çonte për në spital

0
60
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Një djalë 20 vjeçar humbi jetën tragjikisht ditën e sotme në qytetin e Durrësit.

Shtetasi Gjon.D nga fshati Gramëz  tentoi t’i jepte fund  jetës duke u vetëhelmuar me fotoksinë. Pasi kishte marrë një sasi të konsiderueshme fotoksine, i riu shkoi në kishën pranë fshatit për të kryer vetëvrasjen.

Në gjendje paniku ai lajmëroi vëllain e tij. Familjarët menjëherë e morën më makainë me qëllim trasportimin drejt spitalit të Tiranës, por mësohet se gjatë rrugës automjeti u aksidentua, dhe për pasojë 20-vjeçari ndërroi jetë.

 

 

Zjarr Tv Ad