Humb jetën i riu, rrëshket nga kati i 8-të i anijes

0
27
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Laurent Mercer nga ishujt francezë, Wallis and Futuna mësohet se nuk kishte gjetur kartën e dhomës dhe tentoi të hynte nga ballkoni ngjitur me dhomën e tij.

Por 16-vjeçari humbi ekuilibrin dhe ra mbi skelë.

Mercer ishte në pushime me familjen e tij.

Anija, që ishte në një udhëtim 7 ditor në Karaibeve, ishte ankoruar gjatë asaj kohe në Labadee, Haiti, ku Royal Caribbean zotëron një vendpushim privat.

“Ekipi mjekësor shkoi menjëherë në skelë dhe u përpoq ta mbante në jetë, por dali kishte pësuar trauma të mëdha në kokë dhe u shpall i vdekur,”thuhet në deklaratë

Zjarr Tv Ad