Humbi kontrollin e motorit, ndërron jetë 42 vjeçari në aksin Kardhiq-Delvinë

0
6
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Në aksident me pasojë vdekje ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Kardhiq-Delvinë, në vendin e quajtur Fushë-Verri.

Paraprakisht bëhet me dije se shtetasi me iniciale E. N., 42 vjeç, duke drejtuar motomjetin, dyshohet se ka humbur kontrollin ka dalë nga rruga.

Si pasojë e aksidentit 42 vjeçari ka ndërruar jetë. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Sarandë/Informacion paraprak:

Rreth orës 14:00, në aksin rrugor Kardhiq-Delvinë, në vendin e quajtur Fushë-Verri, shtetasi E. N., 42 vjeç, duke drejtuar motomjetin, dyshohet se ka humbur kontrollin dhe motomjeti ka dalë nga rruga. Si pasojë e aksidentit shtetasi E. N, ka ndërruar jetë, në vendngjarje. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Zjarr Tv Ad