I dënuar me burg në mungesë, kapet i shumkërkuari në Vlorë

0
34
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Kapet shtetasi në kërkim Olgert Shehu, 41 vjeç, banues në Vlorë.

Policia e Vlorës ka bërë kapjen dhe ndalimin e tij pasi Gjykata e Apelit Korçë, me  vendimin nr.101, datë 06.04.2018, e ka dënuar këtë shtetas me 2 vite burgim për veprën penale “Prodhimi dhe mbajtja pa leje e armëve luftarake dhe municionit”, parashikuar nga neni 278/4 i Kodit Penal.

Zjarr Tv Ad