I japin fund zënkave, Oriola Marashi ia publikon këto foto Noizyt

0
13

Fakti se reperi, Noizy dhe modelja, Oriola Marashi kishin prishur marrëdhëniet mes vete ka qenë një nga lajmet më të përfolur në mediat rozë.

Kjo u përfol e u stërpërfol nga fansat për një kohë të gjatë për shkak se reperi dhe modelja nuk e ndiqnin më njëri-tjetrin në rrjetet sociale.

E mbrëmë duket se Oriola ka qenë prezente në një nga koncertet e reperit shqiptar pasi solli disa video në InstaStory.

Me këtë dëshmon se dyshja kanë rregulluar raportet dhe mbesin miq shumë të mirë siç kanë qenë gjithnjë.