“I kanë a jo sytë në ballë”, Rama video për kritikët

0
11
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Kreu i qeverisë, edhe ditën e sotme si çdo mëngjes ka përshëndetur ndjekësit e tij, me nje postim.

Këtë herë teksa sjell përmes një videoje investimet në  një autombulance në Lezhë, kryeministri nuk kursen ironitë ndaj kritikuesve dhe kundërshtarëve të tij në politikë.

“E kam të pamundur të mos dyshoj nëse i kanë a jo sytë në ballë”, shkruan Rama.

Postimi i plotë i Ramës

 MIRËMËNGJES

dhe duke ju rrëfyer se kur thonë që shëndetësia ka shumë probleme, më duket gjëja më normale, po ama kur thonë që s’ka ndryshim e kam të pamundur të mos dyshoj nëse i kanë a jo sytë në balle, ju uroj një javë të .

Zjarr Tv Ad