Ilda Bejleri, gazetarja seksi e sportit

0
4639
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Në fillim ishte pak e njohur por më pas u bë shumë e dashur për gjithë publikun shqiptar. Dhe kjo jo vetëm falë aftësisë së saj të komunikimit por edhe të elegancës dhe sharmit. Bëhet fjalë për gazetaren e sportit, Ilda Bejleri. Së fundmi Ilda është shfaqur në një spot televiziv, më tërheqëse se asnjëherë. Ja disa foto të shkëputura nga xhirimet e saj në bregdetin e jugut. (m.k/BalkanWeb)

Zjarr Tv Ad