Indi/ Fluturon 6 metra në ajër, mushkëritë i dalin jashtë trupit

0
70

Një burrë u lëndua rëndë pasi u godit nga një veturë, duke i nxjerrë mushkëritë jashtë trupit.

Yogendra Kumar, 36-vjeç, ishte duke shkuar me biçikletë në punën e tij si shitës i verës, kur një veturë e goditi.

Kumar u hodh 6 metra në ajër dhe ra në asfalt që ndau gjoksin e tij në dysh, duke bërë që mushkëria e majtë të dilte nga trupi.

Ai u dërgua në spitalin Fortis në Noida, Indi Veriore – gati dhjetë orë pas aksidentit.

Ndonëse kishte humbur shumë gjak, kirurgët kryen operimin me sukses për një orë e 46 minuta.

Kumar u lëshua nga spitali një javë më vonë dhe u rikthye në punë pas 20 ditësh me ‘dhimbje të lehtë’.