Ironia dhe batuta e Gjergj Lucës, në ditën e lindjes shkon në varreza dhe i lë ‘amanet’ hoxhës: Kur të më varrosni …

0
595
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Një ditëlindje aspak e zakontë kjo për biznesmenin e njohur Gjergj Luca. Ky i fundit, siç tregon dhe në videon e ndarë në rrejtët sociale, ka shkuar në varreza për të pastruar vendin, ndërsa ka takuar dhe një hoxhë të cilit i ka lënë një amanet.

Luca i ka kërkuar hoxhës, që kur ta varrosin t’i lënë duart jashtë, që të shohin “horrat e mediave”, siç thotë ai, që nuk ka marrë asgjë brenda.

“Kur të më vijë radha mua, pash të madhin Zot kur të më fusni te vendi të lutem mi lini duart jashtë që të shohin horrat e tallavasë mediave që s’kam marrë gjë aty brenda”, tha Luca.

Linku i videos së Gjergj Lucës:

https://www.facebook.com/FISH.CITY.ROZAFA/videos/857094892502938

Zjarr Tv Ad