Ironia e Braçes me Bashën: Gjumi të rrit

0
17

Pak pas fotos virale që pushtoi rrjetin paralel me protestën e opozitës në Tiranë, ku kreu i PD-së, Lulzim Basha shfaqej duke fjetur në sediljen e një avioni, ka reaguar edhe zv.kryeministri, Erion Braçe. Përmes një postimi në ‘Instagram”, Braçe teksa publikon foton e liderit të PD-së, nuk kursen ironinë, ndërsa përmes hashtagut të përdorur krahas fotos, shkruan që gjumi të rrit.

Postimi i Erion Braçes

Njerez te poshter, te pashpirt;

#GJUMITERRIT!

Boll bete sikur nuk flini asnjehere ne krevat!

Dhe mos beni si te zhgenjyer nga
Revolucioni! Revolucioni vazhdon!