Ish-deputeti: Shihni fytyrën e vërtetë të Erion Veliajt

0
497

sh-deputeti Klevis Balliu ka publikuar një video, ku rendit të gjitha skandalet dhe mashtrimet e kryetarit të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj.

‘Shihni fytyrën e vërtetë të Erion Veliajt’, shkruan Balliu në faqen e tij në Facebook.

Për më shumë, shikoni videon: