Ish-deputetja në SHBA, takohet me ambasadorin Arvizu: Demokracia, liria, vlerat amerikane, inspirim i kombit shqiptar

0
160
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Ish-deputetja e Partisë së Lirisë, Floida Kërpaçi ndodhet në SHBA. Gjatë qëndrimit në Washington, Kërpaçi ka takuar ish-ambasadorin amerikan në Tiranë, Aleksandër Arvizu.

Ish-deputetja ka publikuar në Facebook një foto krah ambasadorit, teksa shkruan se ishte kënaqësi të bisedonte me ambasadorin.

Postimi i Floida Kërpaçit:

Gjithmonë kënaqësi dhe interesante bisedat me Ambasadorin Arvizu për Shqipërinë dhe marrëdhënien tonë me ShBA.

Demokracia, liria, vlerat amerikane, insprim i kombit shqiptar për zhvillim.

Zjarr Tv Ad