Ish-i dashuri i nxjerr të gjitha fotot in time sportistes së njohur, dhe ua shpërndan miqve të tij

0
65

Paige Spiranac, e etiketuar si Kurnikova e golfit ishte e ftuar në “Dubai Desert Classic”.

Ajo konsiderohet si lojtarja më se ksi në historinë e këtij sporti.

Bukuroshja amerikane ka rrëfyer se ish-i dashuri i saj i ka vjedhur disa foto in time, të cilat i ka ndarë me miqtë e tij.

“Njerëzit gjithmonë ju paralajmërojnë që të mos bëni foto të tilla. Kjo tingëllon si një ide argëtuese dhe se ksi, por a ia vlen të rrezikoni? Shumë prej nesh e kanë bërë atë dhe në fund janë penalizuar”, tha Paige Spiranac.