Ish-kreu i emergjencave civile del hapur në protestë

0
149

Ditën e sotme në Tiranë po zhvillohet një ndër protestat më të mëdha dhe më me incidente në vend. Në protestë ka marrë pjesë edhe ish-kryepolici dhe ish-kreu i emergjencave Shemsi Prenci. Ai ka veshur në trup një banderolë ku shkruhet “Administrata publike proteston”.