Ishte e gjitha lojë e Oltës pasi nuk i del inati dhe i kërkon profuksionit: Luizi më nxorri Armaldon, unë do i nxjerr Kiarën…

0
861
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Armaldo u eliminua mbrëmjen e djeshme nga “Big Brother VIP”. Olta u bë keq nga largimi i tij dhe fajësoi Luizin pasi ishte ai shkaktari i nominimit të tij.

Pas spektaklit, gjatë një bisede me Qetsorin, Olta ka thënë se do të hakmerret ndaj Luizit dhe do t’i nxjerrë nga shtëpia Kiarën.

“Ai më nxorri Armaldon, unë do i nxjerr Kiarën. Do përpiqem shumë”, ka thënë ajo.  Olta ka bere me nje here skemen dhe i ka ecur me nominimet ne cift duke qene ajo dhe Kiara ne cift.

E gjitha doli zbuluar mbrem kur ciftet u “zgjodhen” nga Keisi e cila ishte e instruktuar nga produksioni per te vene bashk Olten dhe Kiaren. Luizi e kapi skemen dhe i tha Keisit ik dhe nje her ne dhom se e harrove ke duhej te boje cift.

Ne kete moment Keisi u skuq ne fytyre dhe iku menjeher ne dhomen e rrefimit duke marre instruksionet se ke duhet te bente cift dhe ke jo.

Zjarr Tv Ad