“Iu prezantoj me kampionin e Shqipërisë në karate”, Basha publikon foto me talentin e arteve marciale

0
28
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka publikuar një foto me kampionin e Shqipërisë në karate, Bekim Bashën.

Gjatë një postimi në rrjetet sociale, Basha ka shprehur pritshmëri të larta për një talent të arteve marciale.

“Urime Bekim Bashës, që sot për herë të 11-të u konfirmua kampioni i Shqipërisë në karate. Një talent gjenial i arteve marciale, që na ka nderuar në Europë dhe në botë dhe me siguri, në një të ardhme të afërt, do ta ngrejë edhe më lart flamurin e Shqipërisë me talentin e tij të pamposhtshëm” shkruan Basha.

Zjarr Tv Ad This is a sample article. ...