Ja ku përfundon slogani i PS në Lezhë, pas takimit me Ramën

0
44
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Kryeministri Edi Rama ka prezantuar sot kandidatin e bashkisë në Lezhë, Pjerin Ndreun. Ashtu si ka premtuar në çdo prezantim Rama do të “mbjellë” në tokë sloganin e zgjedhur për fushatë.

Mesa duket lezhjanët nuk e kanë pritur mirë këtë veprim të kryeministrit dhe menjëherë pas takimit kanë shkulur sloganinin dhe e kanë hedhur në një kosh plehrash.

Kjo mesa duket ishte një protestë ndaj veprimeve dhe mënyrës se si Rama ka zgjedhur t’u qaset qytetarëve me tallava, pasi është një fushatë pa bosht, pa formë, pa premtime dhe pa bilanc se çfarë është bërë në Lezhë gjatë këtyre 4 viteve të drejtimit socialist.

Zjarr Tv Ad