Ja sa para harxhon në ditë Kim Kardashian për pamjen e saj

0
688
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Duhen shumë para për tu dukur si Kim Kardashian! Shkëlqimi i saj kushton, dhe këtë ylli i reality show e ka treguar përmes nje videoje në website-n e saj.auto_kim-kardashian_1466880353-56472621466881828

34 vjeçarja zbulon se ajo shpenzon 792 dollarë në ditë për tu kujdesur për pamjen e saj.
kim-kardashian-sexy-butt_1461583735-8292803

Burimi : / Javanews.al


Zjarr Tv Ad