Ja si dukej Hygerta Sako 12 vite më parë

0
2

Hygerta Sako është padyshim një nga moderatoret më bukuroshe të ekranit shqiptar dhe ndër më të pëlqyerat e publikut. Këtë freski e bukuri natyrale, Hygerta e ka ruajtur prej vitesh e këtë e vërteton postimi i saj i fundit.

Moderatorja ka postuar një foto të 12 viteve më parë, kur drejtonte “Miss Globe 2008”, duke pozuar për kopertinën e revistës Klan.

“12 vjet me pare. Kam ndryshuar shume apo pak?”, pyet Hygerta ndjekësit, të cilët i vënë në dukje faktin që nuk ka ndryshuar aspak dhe vitet për të sikur janë ndalur.