Ja si reagon ky djalosh kur e kupton se e ka thyer telefonin [Video]

0
638
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...
Ky fëmijë rus desh të tregonte se sa të fortë ishin pjesët mbrojtëse të celularit të tij por eksperimenti nuk i shkoi siç e kishte menduar.

Ai e goditi telefonin me çekiç dhe e hapi të shihte rezultatin. Reagimi i tij ishte i jashtëzakonshëm!

Zjarr Tv Ad